Панирани скариди

Необходими продукти: 400 гр скариди, 150 гр брашно, 1 яйце, 100 мл бира, 1/4 пакетче бакпулвер, 1/2 ч.л. сол, щипка индийско орехче

Пълнени гъби

Необходими продукти: 12 големи печурки, 1 глава кромид лук, 3-4 скилидки чесън, 1 картоф, 1-2 моркова, целина, 200 гр телешка кайма...

Рула от шунка

Необходими продукти: 500 гр шунка, 300 гр извара, 100 гр сирене, 1 майонеза, 1 с.л. червен пипер, 3-4 скилидки чесън, сол

Бюрек с пиле

Необходими продукти: 400 гр бяло пилешко месо, 2 с.л. олио, 1 пакет бутер тесто, 4 глави кромид лук, 2 домата, черен пипер, чубрица на вкус, сол