Необходими продукти: 250 гр моркови, 250 гр корен целина, 250 гр картофи, 250 гр тиквички, 3 стръка праз, 1 стрък…

Необходими продукти: 750 гр тиквички, 1,5 л пилешки бульон, 75 гр дребни макарони, 1 с.л. зехтин, пармезан, сол, черен пипер…

Необходими продукти: 200 гр гъби, пера зелен лук, олио, 1 л вода, 2 картофа, 1 скилидка чесън, 100 мл заквасена…

Необходими продукти: 750 гр пресен или замразен грах, 1 л пилешки бульон, 100 мл сметана, 1 глава кромид лук, 25…

Необходими продукти: 800 гр карфиол, 200 мл кокосово мляко, 1 кубче зеленчуков бульон, 1 скилидка чесън, 20 гр пресен джинджифил,…

Необходими продукти: 800 гр домати, 100 гр доматен сок, 10 гр соев сос, 8 гр сос „Уорчестър“, 1 скилидка чесън,…

Необходими продукти: 500 гр боб, 2 глади кромид лук, 2 моркова, 2 сухи люти чушки, 1 домат, 5-6 с.л. олио,…

Необходими продукти: 2 стръка праз, 5 картофа, 3 моркова, 1 глава кромид лук, 5-6 скилидки чесън, 5 с.л. олио, сол,…