Рула от шунка

Необходими продукти: 500 гр шунка, 300 гр извара, 100 гр сирене, 1 майонеза, 1 с.л. червен пипер, 3-4 скилидки чесън, сол

Бюрек с пиле

Необходими продукти: 400 гр бяло пилешко месо, 2 с.л. олио, 1 пакет бутер тесто, 4 глави кромид лук, 2 домата, черен пипер, чубрица на вкус, сол

Панирана бяла риба

Необходими продукти: 300 гр. филе от бяла риба, 100 гр. брашно, 30 гр. нишесте, вода, 1 връзка копър, олио, щипка сода за хляб, сол, бял пипер…